<

Experiences

Share your holiday experiences and feelings with other fans. Leave a message in our Experiences.

Fleur En Theo

nl
Friday 13 January ‘17
Alles wat je nodig hebt voor een heerlijke vakantie, vindt je in Nieuwvliet. Vriendelijke mensen, genoeg te doen en te zien. Heerlijke stranden, lekker eten.

Marissa & Stefan

nl
Thursday 8 September ‘16
Fijne vakantie gehad we zijn steeds naar het strand geweest. Ook daar is alles goed geregeld. Heel fijn fietsgebied met leuke dorpjes!

André Und Jessie

de
Tuesday 14 June ‘16
Wir danken Ihnen für eine Woche schönen Urlaub auf Ihrem Platz. Auch die Woche in ihrem Chalet hat uns schon sehr gut gefallen.
Bis zum nächsten Jahr !

Björn Und Rina

de
Wednesday 20 April ‘16
Sehr zu empfehlen. Schöne Lokalitäten und Einkaufsmöglichkeiten. Der Strand läd zum unendlichen Spatziergängen ein.

Marije En Joost

nl
Sunday 17 January ‘16
Zonnig maar fris weer, heerlijk om te fietsen. uit de wind in de zon was het heerlijk toeven.

Lucie En Antoine

nl
Thursday 29 October ‘15
Zeer geschikt voor gezinnen met jonge kinderen. Het strand is formidabel, het is zo mooi het lijkt net een tropisch paradijs. Nu hadden wij het mooiste weer, maar het is zo heerlijk rustig, geen getetter van muziek alleen geruis van de zee.

Jose En Yoeri

nl
Thursday 2 July ‘15
Nieuwvliet is een heerlijke plek om vakantie te vieren, luxe caravan, mooie tuin, fijne mensen, rust en veel strand...

Thera & Koen

de
Tuesday 26 May ‘15
Im Nieuwvliet ist es herrlich, wenn schönes Wetter herrscht und man schön an den Strand kann! Nieuwvliet ist meine zweite Heimart.

Ester

nl
Sunday 26 October ‘14
We hebben een heerlijk weekend in Nieuwvliet gehad. We komen zeker bij u terug.

Timo

de
Wednesday 26 March ‘14
Nieuwvliet ist ein schöner idyllischer Ort... ich liebe es dort Tagestouren zu machen...

Stephan

uk
Sunday 26 January ‘14
Nieuwvliet is nice, coastal city to enjoy a quiet stay. Go to Sluis or Terneuzen for fun.

Anke

nl
Thursday 26 December ‘13
Voor strand vakantie is het geweldig. Mooie stranden, goed parkeren.

Anni

nl
Saturday 6 July ‘13
We hebben een heel goed verblijf gehad. Alles is aanwezig, het is erg gezellig en mooi. De winkels en de zee liggen echt om de hoek! Kortom een echte aanrader om een leuke vakantie te vieren.

groetjes!

Anne

nl
Saturday 22 June ‘13
We hebben het super gehad bij jullie! We waren blij verrast toen we binnenkwamen, wat ziet het er mooi uit! En lekker dichtbij het strand ook, helemaal goed.
We zijn lekker uitgerust en we zullen jullie bij iedereen aanbevelen!

Diwakar

uk
Wednesday 6 February ‘13
What a lovely place to go to in the summer. It's a realy nice beach when you have children, the overview is perfect and you have a lot of space.

Anjum

nl
Wednesday 23 January ‘13
We hebben genoten: prachtige omgeving, vlakbij zee, strand, leuke plaatsen. Het vakantiehuis was bovendien van alle gemakken voorzien en staat op een rustige, centrale plek.

We hebben hier een top vakantie gehad.

Jean-marie

nl
Sunday 23 December ‘12
Het was super leuk. Tot de volgende keer.
Groetjes

Laura Und Roland

de
Sunday 26 August ‘12
Wir haben eine tolle Woche verbracht. Seit vielen Jahren kommen wir regelmäßig und können sie sehr gut weiter empfehlen!

Wir freuen uns schon auf unseren nächsten Urlaub! Vielen Dank!

Bart

nl
Thursday 26 July ‘12
Net terug van twee weken kustvakantie. Heerlijk genoten van jullie mooie strand, rust en ruimte. Bedankt en tot de herfst!

Jule

nl
Tuesday 26 June ‘12
Vorige zomer echt genoten aan jullie kust! Begin juli hebben wij twee weken lang een vakantiehuis gehuurd. Heerlijk vlakbij het strand. Op loopafstand van een aantal leuke terassen.

We kunnen bijna niet meer wachten. Hopelijk wordt het een zonnige warme zomer!